Santa Cruz - Renee Mello
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image

Le të gjejmë shtëpinë e ëndrrave tuaja!

  Pronat e Afishuara

  Shikoni pronat e mia të paraqitura.

  I ri - 120 orë
  Open House
  Tur Virtual
  2 bd
  2 ba
  metra katrorë
  2255 Showers Drive #263, Mountain View, CA 94040

  Listing Courtesy Of: Coldwell Banker Realty, Clara Lee
  I ri - 166 orë
  Open House
  Tur Virtual
  5 bd
  3 ba
  metra katrorë
  ac
  316 17th Street, Pacific Grove, CA 93950

  Listing Courtesy Of: Coldwell Banker Realty, Tim Allen
  I ri - 1 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  2 ba
  metra katrorë
  ac
  2681 Flintwood Court, San Jose, CA 95148

  Listing Courtesy Of: KW Santa Clara Valley Inc, Thang Truong
  I ri - 3 314 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  4 ba
  metra katrorë
  ac
  3011 Arroyo Drive, Marina, CA 93933

  Listing Courtesy Of: Trumark Construction Services Inc, Michele Severance
  I ri - 5 orë
  Open House
  Tur Virtual
  5 bd
  3 ba
  metra katrorë
  ac
  3791 Jarvis Avenue, San Jose, CA 95118

  Listing Courtesy Of: Intero Real Estate Services, Suzanne M. Hunter
  I ri - 4 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  4 ba
  metra katrorë
  ac
  37431 Talamore Common, Fremont, CA 94536

  Listing Courtesy Of: Compass, Marie Wang
  I ri - 8 158 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (1d)
  3 bd
  3 ba
  metra katrorë
  ac
  24323 San Marcos Road, Carmel, CA 93923

  Listing Courtesy Of: Carmel Realty Company, Brocchini-Ryan
  I ri - 1 268 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (21d)
  3 bd
  3 ba
  metra katrorë
  ac
  38025 Poppy Tree Lane, Carmel Valley, CA 93924

  Listing Courtesy Of: Sotheby’s International Realty, Letty Veitengruber
  I ri - 290 orë
  Open House
  Tur Virtual
  2 bd
  3 ba
  metra katrorë
  ac
  1983 San Luis Avenue #18, Mountain View, CA 94043

  Listing Courtesy Of: Intero Real Estate Services, David Troyer
  I ri - 3 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  2 ba
  metra katrorë
  ac
  1265 Rousch Avenue, Seaside, CA 93955

  Listing Courtesy Of: Realty One Group Infinity, Tom Duggan IV
  My Blog (Buyers Guide)

  Eksploroni postimet tona në blog për të mësuar nga më të mirat rreth blerjes së shitjes dhe mirëmbajtjes së shtëpisë tuaj

  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Renee Mello
  Numri i licencës: 00943463
  Renee Mello & Associates

  Celular
  Zyrë
  Contact Me
  bpen9p6m6q82o041cgg0
  Santa Cruz
  1360 41st Avenue, Sutie 1 Capitola, CA 95010
  Zyrë

  Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Për më shumë informacion, lexoni tonë Cookie Policy. Duke klikuar "Prano" ose duke vazhduar të përdorni këtë faqe, ju pranoni përdorimin tonë të cookies Kushtet e Përdorimit dhe Politika e privatësisë.